Перша ліга. "Десна" - "Енергетик" 1:4. Урок "енергетиків"

Десна1:4Енергетик
Круковець 48 Худзік 19, Ципердюк 20, Чернов 29, Кікоть 37
Литвин (Коледа 32), Керчу (Богатир 41), Вертелецький, Гавриш, Чуланов, Антипов (Ярмоленко 60), Круковець, Щедраков, Колодін, Кожем”яченко (Алаєв 79), Бобович (Мигалатюк 46) Хомин, Запорожан, Лук”янов, Качур, Чорний (Рудницький 90), Ципердюк , Шалата, Лакомський, Кікоть (Гуменюк 81), Чернов, Худзік (Пуга 88)
Попередження: Круковець 67, Богатир 69
Цього уже по-осінньому прохолодного надвечір”я останній рубіж гостей захищав не тільки їхній голкіпер Микола Хомин. Бурштинців виручали і … самі ворота . В одному з епізодів м”яч влучив у хрестовину, а ше тричі – у штангу. Втім, було б необ”єктивним стверджувати, що несподіваний підсумок матчу зумовила футбольна фо- ртуна. Її витівки – то лише одна із причин “розгрому” господарів поля.

Уже перші хвилини гри викликали у чернігівських уболівальників недобрі передчуття. Більшу активність і цілеспрямованість проявляли “енергетики”, які ,до того ж, “увімкнули”досить високі швидкості. А “Десна” на такому фоні виглядала надто спокійною, позбавленою спортивної злості, наче аж вайлуватою. Тож мимоволі думалося: чи ж не сподіваються хлопці добитися бажаного “малою кров”ю?

Тим часом уже в дебюті матчу в штрафному майданчику чернігівців виникло кілька “пожеж”. Але завершальним зусиллям гостей бракувало рішучості. Удар же чернігівського бомбардира Олександра Кожем”яченка на 17-ій хвилині був невідпорним , однак прийшовся у хрестовину. І хто б міг подумати ,що цей епізод стане прологом до … гольової феєрії гостей.

Упродовж 19 хвилин вони забили аж чотири голи. Сталося це й через нерозторопність оборонних порядків “Десни”. Так, капітану “Енергетика” Роману Ципердюку могли завадити четверо деснянців, що знаходилися один за одним прямо перед воротами. Однак вони були неначе зачакловані, а Роман, уперто проштовхуючи м”яч уперед, залишив усіх їх позаду себе і вразив ціль. А, скажімо, третій гол було зафіксовано після того, як воротар господарів Віктор Литвин вибіг за межі свого штрафного майданчика і головою відбив м”яч на бурштинця Андрія Чернова,котрий, бачачи перед собою порожні ворота, не став ловити гав.

У другому таймі картина гри змінилася на користь “Десни”. І майже одразу по перерві майстерним ударом зі штрафного – в обвід “стінки” – Валентин Круковець “розмочив” рахунок. У свою чергу близькими до гола були Щедраков та Колодін, однак, як і Бобович у першому таймі, вони влучали у штангу.

Таком чином, “Енергетик” на другому році своїх виступів у першій лізі здобув у гостях першу перемогу з великим рахунком. “Десна” ж востаннє програвала вдома 24 липня 2004 року. Тоді з таким же рахунком 4:1 її здолав харківськой “Геліос”.