Перша ліга. "Енергетик" - "Десна" 0:2. Кучеренко вдруге дебютує у Бурштині

Енергетик0:2Десна
 Постолатьєв 35, Круковець 48 (п.)
Хомин, Качур, Запорожан, Лук’янов, Шалата, Ципердюк (Писько, 56), Лакомський, Долотко (Гуменюк, 65), Рудницький (Басанець, 65), Гутнікевич (Чернов, 46), Палик Нікітенко, Боровков, Панчук (Колодін, 81), Чорний, Щедраков, Кобець (Кожем’яченко, 57), Бабор (Тимошенко, 90+2), Кучеренко, Круковець (Чуланов, 77), Постолатьєв (Яловець, 87), Рустамов
  Предупреждения: Кобець 49, Постолатьєв 53, Панчук 74, Чорний 90
Очоливши у березні ц.р. івано-франківський „Спартак”, 46-річний Сергій Кучеренко на перший офіційний матч вивів команду у Бурштині. На Прикарпатті, втім, тренер довго не затримався. На стартовий матч чергової першості Кучеренко прибув у Бурштин на чолі нового клубу. Як і в березні, по завершенні звітної гри табло висвітлювало „двієчку” і „нолик”. Тільки от, на відміну від поєдинку „Енергетик” – „Спартак”, „двієчка” цього разу була на боці гостей.

Гості аж ніяк не домінували над господарями. Навпаки, вони могли пропустити першими. На 21-й хвилині після флангової передачі Нікітенко не втримав м’яч у руках і одразу три бурштинці – Качур, Рудницький і Долотко намагалися перекинути „кулю” через голкіпера, який розпластався на лінії воріт. Однак фортуна була на боці деснянця: рикошетом „шкіряний” влучив у руку комусь з „енергетиків” і арбітр зафіксував фол у нападі.

Гості відкрили рахунок після подачі кутового. Передувала цьому метушня на лаві запасних „Енергетика”: резерний арбітр виявив там когось „зайвого”. Як тільки-но ситуація нормалізувалася, Кучеренко-молодший виконав кутовий і залишений без нагляду Постолатьєв головою розстріляв ворота Хомина.

Тільки-но розпочався другий тайм, гості подвоїли свою перевагу. Запорожан на вході у карний майданчик не за правилами зустрів Валентина Круковця. Пенальті. Підвівшись з газону капітан „Десни” встановив м’яч на 11-метрову позначку і, попри всі намагання, Хомина, який аж занадто активно переміщувався вздовж лінії воріт, холоднокровно переправив шкіряного у кут воріт.

Після цього гості вміло збивали темп гри. У Никитенка особливої роботи не було. У тих випадках, коли «енергетикам» все ж таки вдавалося загострити ситуацію біля воріт «Десни», «снаряд» летів повз ціль. Лише на 90-й хвилині голкіпер у ближньому куті взяв м’яч від Гуменюка, якого партнери вивели на ударну позицію.

Таким чином „Десна” реваншувалася за дві поразки від „Енергетика” у минулому чемпіонаті: 1:4 – у Чернігові і 2:3 – у Бурштині. Цікаво, що в „старті” бурштинці виявився лише один новачок – 17-річний Павлик, у деснянців – семеро. Місця в „основі” чернігівського клубу зберегли – Щедраков, Бабор, Круковець і Рустамов.