Перша ліга. "Енергетик" - "Десна" 3:2. "Енергетики" вдруге форсували "Десну"

Енергетик3:2-Десна
Гутнікевич 35, 55, Сергеєв 77 Кожем'яченко 4 (п.), Круковець 44
Хомин, Лук’янов (Качур, 46), Лазорик, Шалата, Запорожан, Ципердюк (Сергеєв, 46), Гутнікевич (Рудницький, 61), Чернов (Паращій, 46), Мігалатюк (Вонс, 89), Долотко, Піцур Литвин, Станкевич, Зарицький, Чуланов, Бабор (Тимошенко, 63), Єрмоленко, Круковець (Алаєв, 59), Кожем’яченко (Колодін, 63), Ярошенко, Щедраков, Мурашко (Чорний, 80)
Попередження: Піцур 65, Мігалатюк 68, Рудницький 73, Лазорик 73 Попередження: Тимошенко 66, Ярошенко 86
Початок матчу для господарів, безпрограшна серія яких триває з 3 листопада, був невдалим. Вже на четвертій хвилині боротьба за м’яч у карному майданчику господарів завершилася призначенням пенальті, яке чітко виконав Кожем’яченко. Повівши перед, деснянці відкотилися до власних воріт, шляхи до яких наполегливо почали шукали „енергетики”. Зрештою Гутнікевич відновив паритет, добивши м’яч після того, як Піцур влучив у стійку. Однак наприкінці першої половини зустрічі господарі помилилися при створенні штучного офсайду і Круковець реалізував вихід віч-на-віч з Хомином.

Зробивши у перерві матчу три заміни, „Енергетик” знову рушив вперед і вже через десять хвилин після відновлення гри Гутнікевич замкнув флангову передачу партнера – 2:2. На досягнутому господарі не зупинилися, продовжуючи нагнітати темп. Перемогу бурштинцям приніс Сергеєв, з лету влучивши під поперечину воріт. Безпрограшна серія „Енергетика” сягла одинадцяти матчів, сім з яких команда виграла.