Перша ліга. "Закарпаття" - "Енергетик" 1:0. Результат є, але нема гри

Закарпаття1:0Енергетик
Бундаш 53 (п.)
Бабенко, Чижевський (Корнутяк 16), Антонюк, Данаєв, Козоріз, Єсін, Кополовець (Бурий 80), Дано (Крьока 78), Постолатьєв (Нестерук 54), Подробаха (Микуляк 36), Бундаш Хомин, Чорний, Запорожан, Качур, Шалата (Срібний 46), Ципердюк, Гуменюк (Долотко 14), Лакомський, Кікоть, Чернов (Вонсик 48), Худзік (Пуга 38)
Предупреждения: Козоріз 25 Предупреждения: Худзік 8, Шалата 36, Срібний 59
До підзвітної гри бурштинський „Енергетик” не знав гіркоти поразок в семи іграх поспіль. То ж гра носила принциповий характер, адже „Енергетику” не хотілося переривати приємну серію без поразок, а ужгородцям хотілося реабілітуватися після виїзної поразки.

Команда з бурштина привезла на матч своїх вболівальників в кількості 40 чоловік. Нажаль, але це досить дивна подія для першої ліги. Та навіть свої вболівальники на чужому полі не допомогли досвідченому голкіперу „Енергетика” залишити свої ворота сухими. Хотілося б сказати ще слово, що до місцевих вболівальників. Хоч в звіті ПФЛ і зазначена кількість в 2400 чоловік на стадіоні, та навіть неозброєним оком було видно, що на стадіоні приблизно 500-800 чоловік. Важко сказати з чим пов’язана така низька явка вболівальників, мабуть основним є те, що матч розпочинався в 15:00 (адже на стадіоні так і не працює освітлення).

З перших хвилин матчу стало зрозуміло, що гості будуть грати від захисту, намагаючись спіймати господарів на контратаці. Першого більш-менш гострого моменту довелося чекати 12 хвилин – Подробаха бив головою, та воротар перевів м’яч на кутовий. Деякі вболівальники вже потроху почали дрімати на стадіоні. Гра як одної так і другої команди м’яко кажучи справляла гнітюче враження. Гості повністю закрилися в своєму майданчику, а Ужгороді робили марні потуги зробити бодай один пристойний момент біля воріт бурштинців. На 20-й хвилині з вигідної позиції пробивав Бундаш, та м’яч просвистів вище воріт. По справжньому небезпечний момент відбувся на 28 хвилині. Доно після ювелірного пасу Козоріза виходив сам-на-сам з Хоминим, та воротар був на висоті відбивши удар молодого півоборонця ужгородців. Дано в підзвітному матчі був кращим на полі. Більше небезпечних моментів в першому таймі не було. Підводячи підсумки першого тайму наведу статистику – 12 ударів в сторону воріт „Енергетика” проти 2-х ударів в сторону воріт „Закарпаття”.

Другий тайм запам’ятався став ключовим в матчі. На 50 хвилині за грубу гру ( під час виконання підкату замість м’яча оборонець „Енергетика” влучив в ногу нападника ужгородців) проти Постолатьєва суддя вказав на 11-ти метрову позначку. Пенальті визвався виконувати досвідчений гравець Мирослав Бундаш. Мирослав безпомилково реалізовує пенальті, чим, забігаючи вперед, приносить перемогу своїй команді. В другому таймі першу реальну можливість відзначитися мали гості. Після невдалої гри Єсіна Пуга виходив віч-на-віч з голкіпером та чогось не почав зближуватися, а пробив здалеку, вище.

Взагалі підводячи підсумки гри не можу не відмітити дуже невиразну гру претендентів на підвищення в класі. Так, можна казати про відсутність декількох ключових гравців, але це лише оправдання. Самі гравці ужгородців після закінчення матчу були невдоволені своєю грою, це було помітно на їхньому обличчі, коли з трибун лунало „молодці”. Що ж, тепер на „Закарпаття” чекає не з легких екзаменів в Києві, куди ужгородці їдуть до ЦСКА.