Перша ліга. "Волинь" - "Миколаїв" 0:0. Два різні тайми

Волинь0:0Миколаїв

Неділько, Ковалюк, Хачеріді, Стецько, Єременко (Рурич, 56), Скоропад, Сімінін, Жадер (Дручик, 51), Пищур, Максимюк (Лісовий, 62; Кінаш, 73), Алозі Лавренцов, Орлатий, Євстафієв, Оксимець, Канюк, Смішко, Васін, Богач (Бербат, 57), Мариненко (Фоменко, 89), Вікарюк (Луценко, 75), Чорній (Бойченко, 87)
Попередження: Ковалюк 19, Неділько 33, Хачеріді 34, 34, Лісовий 72 Попередження: Чорній 38
Вилучення: Хачеріді 34
Перший домашній матч сімнадцятого чемпіонату „Волинь” волею календаря проводила лише у третьому турі. Звичайно, уболівальникам було цікаво поспостерігати за діями своїх футболістів, особливо після упевненої перемоги у попередньому матчі над „Феніксом-Іллічівцем” 5:1. Проте гра розпочалася з більш активних дій гостей, котрі уже на 5-й хвилині створили непоганий момент – після подачі кутового Неділько помилився на виході, але удар нападника був більше схожим на простріл вздовж воріт. „Волинь” же ж перший удар по воротам Лавренцова завдала на 11-й хвилині, та постріл Пищура здалеку був надто слабким і м’яч без проблем потрапив у руки голкіперу. А ще за чотири хвилини миколаївці втратили реальну нагоду аби відкрити рахунок. Після розіграшу штрафного м’яч потрапив до Богача і той з близької відстані вдарив під поперечину. Щоправда на цей раз Неділько зіграв просто на відмінно, витягнувши шкіряного з-під поперечини. Згодом з вісімнадцяти метрів пробивав Вікарюк, однак цей постріл проблем для голкіпера лучан уже не складав.

Господарі, у діях яких все ж таки відчувалася певна незіграність, прийшли до тями вже у другій половині тайму, та відразу ж створили дві стовідсоткові нагоди для взяття воріт. Так, на 28-й хвилині Максимюк зліва навісив у центр, Пищур головою скинув на хід Алозі, а останній, випередивши захисників, виявився сам перед воротарем „Миколаєва”. Проте удар форварда з вигідної позиції прийшовся прямо в ноги Лавренцову. За мить з-за меж карного пробив Жадер – трішки вище. Через хвилину Алозі отримав м’яч по центру, фінтами розібрався з двома опонентами і чітко пробив з лінії штрафного, однак Лавренцов і на цей раз врятував свою команду. Здавалося, „Волинь” нарешті піймала свою гру і справа ось-ось повинна дійти до голу. Проте саме в цей час трапився момент, який фактично й вирішив долю матчу...

На 33-й хвилині контратака гостей призвела до не надто небезпечного пасу у штрафний лучан. Хтось з нападників, вирішивши зіграти до останнього, відчайдушно помчав за м’ячем і, настигши його лише на лицьовій, так і не зумів перепасувти далі – шкіряний вилетів за межі поля. У цей момент Неділько, котрий поспішав на перехоплення й бачив, що ситуація розрядилася, виставив перед собою руки аби уникнути жорсткого зіткнення з нападником і вже після того, як шкіряний вийшов за лінію, зіткнувся з гравцем суперника. Та як же подивував усіх присутніх арбітр, коли вказав на „крапку” й показав Недільку жовту картку... З’ясовувати ситуацію рвонули чи не всі футболісти „Волині”. У цій ситуації „нагрішив” Хачеріді, який у запалі суперечки отримав спочатку жовту картку, а не погодившись з покаранням – і червону. Та, як відомо, суперечки з арбітрами – справа марна. Тож до м’яча підійшов Вікарюк і сильно пробив у правий нижній від Неділька кут воріт. Проте несправедливість з призначенням одинадцятиметрового не була реалізована гостями. Блискучий сейв Неділька – і м’яч відбито...

Відразу зазначимо, що відеоперегляд цього спірного епізоду підтвердив грубу помилку судді, за що інспектор зустрічі значно знизив останньому оцінку за гру.

Залишившись у меншості лучани почали діяти дещо невпевнено – хто його знає за що ще можуть призначити пенальті. Але на 37-й хвилині прорив Максимюка лівим флангом міг призвести до голу, та після навісу Пищур головою пробив поруч із хрестовиною воріт гостей. У час, що залишався до перерви на полі більше домінували гості. А на 40-й хвилині їм вдалося навіть забити гол, проте перед ударом нападник руками відштовхнув оборонця лучан, за що, зрозуміло, гол зарахований не був. За дві хвилини Богач, скориставшись розгубленістю луцьких захисників, зблизька пробив справа з розвороту з гострого кута і прямо під поперечину, але Неділько знову продемонстрував дива реакції і витягнув шкіряного з-під поперечини. Й, нарешті, за хвилину до відпочинку атака миколаївців лівим флангом завершилась ударом когось з нападників з п’яти метрів, але м’яч потрапив у сітку із зовнішнього боку. Не дивлячись на такий несприятливий для господарів перебіг подій, глядачі проводжали „Волинь” у роздягальню оплесками, а судді, звичайно, дісталася порція гнівного осуду.

А з початком другого тайму ситуація на полі змінилася на всі сто відсотків. Гості, які, здавалося б, мали реалізовувати свою чисельну перевагу, були „намертво” притиснуті до своїх володінь лучанами і за весь тайм не спромоглися створити жодного небезпечного епізоду. Натомість „Волинь” мала достатньо моментів аби вирішити долю зустрічі на свою користь. Так уже на 47-й хвилині Пищур після навісу скинув м’яч під удар Єременку, але той метрів з восьми вдарив вище. Через дві хвилини Алозі у центрі поля відібрав м’яч у захисника гостей, промчав у супроводі трьох опонентів до кута воротарського і уже майже лежачи на газоні завдав удару у ближній кут, проте саме там перебував Лавренцов, який і ліквідував небезпеку.

Взагалі, Алозі був найактивнішим на полі у складі волинян – постійно йшов у боротьбу, відкривався під передачі партнерів, намагався бити по воротам за першої ліпшої нагоди. Тому на думку глядачів Майкл разом з Недільком були найкращими у складі „Волині” у звітній грі. А черговий момент біля володінь „Миколаєва” виник на 62-й хвилині. Голкіпер помилився на виході і Алозі мав би забивати гол, проте у цьому моменті до останнього поборовся захисник гостей. Ще за дві хвилини Майкл, перебуваючи по центру воріт, прийняв довгий пас зі своєї половини поля і відразу ж пробив з лінії штрафного. На жаль для господарів, воротар виявився на місці і з ударом справився. Надалі ініціативою продовжувала володіти „Волинь”, але миколаївці, розуміючи, що довго такий штурм їм не витримати, з неабиякими зусиллями все ж зуміли на певний час перевести гру ближче до центру поля. Щоправда, витиснути з того якісь дивіденди на кшталт небезпечних ударів їм не вдалося, проте головне, що зменшилась кількість загострень біля володінь Лавренцова. Волиняни ж пішли на завершальний штурм в кінці поєдинку. На 86-й хвилині на вістрі атаки виявився оборонець Ковалюк, та його хльосткий удар зліва з п’яти метрів узяв воротар. А ще через мить потужно бив Кінаш, але й з цим непростим ударом голкіпер гостей справився. Не дивлячись на чотири додані арбітром хвилини лучани так і не змогли досягти бажаного і цей складний і цікавий поєдинок, як і у минулому сезоні, завершився унічию 0:0.

Источник: Cайт вболівальників ФК Волинь, спеціально для UA-Футбо