Перша ліга. "Енергетик" - "Кримтеплиця" 2:0. А Гордієнко все забиває...

Енергетик2:0Кримтеплиця
Лакомский 11, Гордиенко 63
Хомин, Шалата, Запорожан, Лазорик, Качур, Лакомський (Мігалатюк, 77), Чернов (Слабишев, 87), Микуш (Павлик, 71), Басанець (Гутнікевич, 85), Рудницький (Долотко, 57), Гордієнко Венчак, Візавер, Поляниця, Батраченко (Соколовський, 61), Попов, Войнаровський (Саранчуков, 62), Пічкур (Саванчук, 46), Старовик (Прокопченко, 46), Гайдаш (Бабир, 81), Антонюк, Абляметов
Попередження: Шалата 21 Попередження: Поляниця 14, Пічкур 21, Візавер 74
„Енергетики” невдало проводили останні матчі. В п’яти зустрічах – всього три нічиї. Характерно, що майже у всіх поєдинках бурштинці першими досягали успіху, проте втримати переможний рахунок не могли. „Тепличники” ж прибули до Бурштина у ранзі лідера. Та чи слід їх було вважати фаворитами? 15 із 20 очок підопічні Олександра Гайдаша здобули у рідних стінах, а на полях суперників єдиний раз перемогли ще в 2-му турі.

Вже на 10-й хвилині господарі повели у рахунку. Басанець (здається це був саме він) швидко підхопив м’яч, який вийшов в аут поблизу центральної лінії, і вкинув його на Гордієнка. Дмитро у боротьбі з двома оборонцями п’ятою проштовхнув „плямистого” Рудницькому, а той, зібравши біля себе ще двох оборонців, дочекався „підходу” Лакомського. Передача на хід, удар і м’яч влітає у ближню дев’ятку.

У гостей атакуюча гра не клеїлася. Вони іноді більше володіли м’ячем, проте створити хоча б щось загрозливе для бурштинців їм не вдавалося. Натомість на 23-й хвилині м’яч після удару Гордієнка вдруге влетів у ворота Венчака. Влетів вже після свистка арбітра – нападник порушив правила у боротьбі з Поляницею. І все ж відзначу удар бурштинця – злету під поперечку. Таке й на тренуваннях вдається нечасто.

Ближче до перерви „Кримтеплиця” нарешті змусила господарів похвилюватися. Два небезпечні штрафні по черзі виконували Батраченко і Войнаровський. У першому випадку (34 хв.) відмінно зіграв воротар, який, хоч і був закритий „тепличниками” (вони поруч з господарською вишукували свою „стінку”), парирував потужний вистріл сімферопольця. А через сім хвилин Войнаровський вже бив на техніку. Всі лише спостерігали за тим, як м’яч рикошетом від обронця пролетів повз дев’ятку.

Ще до перерви могли відзначитися і господарі. На 44-й хвилині Гордієнку з півметра не вдалося проштовхнути м’яч за лінію воріт після прострілу Чернова – Венчак відбив „кулю” ногами. А за мить „плямистий” таки залетів у ворота. Після дальнього пострілу Запорожана Гордієнко першим встиг на добивання. Проте і цей м’яч 24-річного нападника арбітри не зарахували – офсайд.

І все ж зупинити найуспішнішого новачка „Енергетика” цього вечора не змогли ні судді, ні суперники. На 63-й хвилині Гордієнко після передачі Запорожана зі штрафного виграв позиційну боротьбу у Візавера і вколотив головою м’яч у ворота Венчака – 2:0. 24-річний екс-нападник білоцерківської „Росі”, якого наставник бурштинців Микола Пристай вигледів у фіналі Всеукраїнської універсіади (її у червні приймав Івано-Франківськ), забиває вже у п’ятому поспіль поєдинку, що дозволило йому очолити бомбардирські перегони.

Після того, як господарі подвоїли рахунок гра потрохи заспокоїлася. Гості все ж могли забити гол престижу, однак після небезпечного штрафного ні Саванчук, ні Бобир не зуміли підкоректувати траєкторію польоту „плямистого”. Йшла 87-ма хвилина...