До студентського "золота" – один крок

15 серпня, студентська збірна України в півфіналі 24-ї Всесвітньої Універсіади, що проходить у Таїланді, перемогла команду господарів з рахунком 2:1, здобувши путівку до фіналу. 17 серпня в вирішальному двобої підопічні Володимира Лозинського зустрінуться з італійцями.

Автограф Запорожана

У першому таймі команди обмінялися голами. На влучний «постріл» форварда київського «Арсенала» Артема Старгородського таїландці відповіли результативною атакою, яку завершив Вутичай Татонг. Основний час добігав свого кінця, коли «синьо-жовті» завдали фатального для господарів удару.

Півзахисник бурштинського «Енергетика» Андрій Запорожан відзначився на третій доданій хвилині!

Чергове побачення з Італією

У п’ятницю, 17 серпня, наші співвітчизники зустрінуться в фіналі зі збірною Італії, яка напередодні в компенсований час взяла гору над канадцями – 2:1. Нагадаємо, що в груповому раунді турніру Україна обіграла апеннінців с тими самими 2:1.

Україна – Таїланді – 2:1 (Старгородський, 20, Запорожан, 90+3 – Татонг, 22).

Україна: Іконніков, Гребинський, Башлай, Монахов, Запоражан, Проневич, Войнаровський, Старгородський, Гордя (Бочкур, 86), Худоб’як (Шевчук, 60, Гунченко, 90+3), Луценко.