ДЮФЛ: найкращі – РВУФК та Гармаш

У неділю, 8 липня, в Нікополі завершився фінальний турнір першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд вищого дивізіону, укомплектованих гравцями 1990 року народження (U-17). У вирішальному поєдинку київський РВУФК з рахунком 3:0 переміг дніпропетровську «Інтер-Лілію».

Вдруге поспіль

Ці команди вже зустрічалися на турнірі: в останньому турі групового раунду «Інтер-Лілія» взяла гору – 4:3. Втім, наставник киян Олександр Петраков надав тоді відпочинок лідерам. Цього разу на поле вийшли всі найсильніші, практично не залишивши шансів суперникам. Відзначилися Дмитро Немчанінов (21-а хвилина), Дмитро Кушніров (52-а) та Олександр Лукаш (70-а). Намагання «Інтер-Лілії» забитий бодай гол престижу ні до чого не призвели – захист киян діяв бездоганно. РВУФК стає найсильнішим у своїй віковій категорії другий рік поспіль.

Бронзова «Молодь»

У матчі за третє місце донецький «Металург» уже на 4-й хвилині, після удару Джимшера Глоргоблані, повів у рахунку в зустрічі з полтавською «Молоддю». Проте ще до перерви, завдяки м’ячам Святослава Новоселецького (24-а хвилина) та Олександра Пономаренка (33-я), полтавчани вийшли вперед, а на 66-й хвилині Георгій Трапаїдзе фактично зняв питання щодо переможця – 3:1. Донеччанам удалося лише скоротити відставання до мінімуму (Роман Габлін, 79-а хвилина).