Зірки пера - Зірки мікрофону - 4:8

За традицією, столичні журналісти відсвяткували Всеукраїнський день футболу, з'ясувавши стосунки між собою на футбольному полі. Ініціатива, започаткована Професіональною футбольною лігою, впала на благодатний грунт - «телевізійники» і представники «пера» чекають подібних зустрічей з нетерпінням, і так вже звикли до них, що наразі важко собі уявляють, як раніше обходилися без подібного заходу.

Партнер ПФЛ – компанія «Дельта Спорт» (офіційний дистриб’ютор ТМ «Найк» в Україні») – підготувала учасникам матчу шикарний подарунок: комплекти нової «найківської» форми, причому на футболках було набито «Джока боніта», що в перекладі з португальської означає «Грай красиво».

І гра, яка відбулася на синтетичному полі комплексу імені Баннікова (9Х9), дійсно видалася красивою. Одразу 12 разів фіксувалося враження воріт – у попередніх трьох зустрічах між цими командами було всього забито лише на гол більше.

«Телевізійники» з перших хвилин заявили про свій намір вдруге заволодіти «Дельта Спорт Кап», повівши у рахунку 2:0 завдяки влучним ударам Олексія Маргієва (до речі, другий «постріл» ведучого «Нового каналу» було визнано кращим голом матчу). Розвинути свій успіх їм не вдалося, більше того, пропустили у свої ворота стільки ж. Представники «пера» потім створили ще низку небезпечних моментів, однак не реалізували їх, і спрацювало неписане правило футболу: не забиваєш – отримуй, і вже - 4:2, знову на користь телевізійників. Однак на перерву команди пішли за рахунку 4:3.

А на початку другого тайму щось незрозуміле трапилося з «зірками пера». За якихось 5 хвилин вони пропустили одразу 4 голи. Щоправда, все-таки вони зуміли зібратися, і перехопили ініціативу. Однак до фінального свистка судді Ігоря Ярменчука (екс-арбітра ФІФА) вони забили лише один раз, втративши при цьому ще кілька чудових нагод. Відтак, 8:4 на користь телевізійників. Кращими гравцями визнали Віктора Вацко («Інтер») і Юрія Малишева (прес-аташе ПФЛ), які відзначилися хет-триками і за це отримали індивідуальні призи від компанії «Дельта Спорт». Тепер кожна з команд має в своєму активі по дві перемоги. Наступна зустріч (а в тому, що вона обов’язково відбудеться, немає жодних сумнівів) повинна схилити шальки на чиюсь сторону.