Перша ліга. "Львів" - "Прикарпаття" 6:2. Вдалий дебют

Львів6:2Прикарпаття
Баранець Б. 25, Чепурненко 35,73, Федорчук 45, Баранець Г. 85, Панас 90 Худобяк 89, 90
Марущак, Гальчук, Романюк, Федорчук, Г. Баранець, Ханас (Панас 60), Теплий (Горецький 70), Б. Баранець, Чепурненко (Козьбан 83), Ільчишин, Ільків (Лобойко 67) Іконніков, Гребинський, Мельничук (Деренюк 61), Іванишин (Худоб’як 29), Тофан, Скороход (Коцаб’юк 73), Баб’юк, Кавінський, Веретко (Ревуцький 46), Страховський (Корнієнко 83), Нодь
Попередження: Федорчук 37
ФК «Львів» переїхав. Тепер львівська команда проводитиме свої домашні матчі на новозбудованому стадіоні у Добромилі. Першими суперниками львів’ян на новій футбольній арені стали гравці івано-франківського «Прикарпаття», які місяць тому вже мали доволі неприємну для себе зустріч з «Львовом» у розіграші Кубка України (0:3).

Протистояння між двома галицькими командами, як і відкриття самого стадіону, викликало величезну зацікавленість з боку мешканців Добромиля. Ще за кілька годин до матчі у центрі міста тільки й мови було, що про квитки на майбутній матч, за номерами яких, до речі, у перерві між таймами можна було виграти цінні призи. Подивитися гру прийшло близько трьох тисяч глядачів, тож гравці на полі не залишилися без підтримки вболівальників. З’явився у львівської команди і фан-сектор (приблизно 50 фанатів).

Футболісти не залишилися у боргу перед глядачами на трибунах і подарували їм фестиваль голів. Більше до цього доклалися господарі. Вже у першому таймі львів’яни забили «Прикарпаттю» стільки ж м’ячів, скільки у нещодавньому кубковому матчі. Двадцять стартових хвилин гри команди обмінювалися гострими атаками, однак жодна з них так і не досягла цілі. Та вже у середині першої половини зустрічі арбітр зафіксував взяття воріт. Автором першого гола на стадіоні «Добромиль» став Борис Баранець. Львівський півзахисник заволодів м’ячем у штрафному майданчику івано-франківського клубу і влучним ударом відправив «смугастого» у сітку воріт.

Другий гол гравці «Львова» забили після подачі кутового. Олегові Теплому не вдалося дотягнутися до м’яча, зате шкіряна куля потрапила до Євгенія Чепурненка, який і подвоїв рахунок. А вже у доданий арбітром час «синьо-золоті» відзначилися втретє. Ігор Ільків з лівого флангу навісив у карну зону, і Валерій Федорчук у падінні ногою переправив м’яча у ворота.

Початок другого тайму виявився не дуже цікавим. Футболісти помилялися у простих ситуаціях, і вже почало здаватися, що львів’яни, як і в матчі з «Дністром», знову зупиняться на досягнутому. Однак у своїй дебютній зустрічі на новому стадіоні гравці «Львова» хотіли показати себе з якнайкращого боку, тож незабаром уболівальники знову могли насолоджуватися голами. Та й іванофранківці не збиралися здаватися без бою. Одну з найреальніших можливостей відзначитися втратив Ігор Гребинський, який після навісу Ігоря Худоб’яка головою пробив над поперечкою.

Невелике затишшя на початку другого тайму стало справжньою бурею в останні хвилини гри. Після тривалих спроб львівському клубові вдалося забити четвертого м’яча. Гол Чепурненка сміливо можна назвати найкращим у матчі. З лівого кута штрафного майданчика львів’янин закрутив м’яча у дальню дев’ятку. В такий спосіб нападникові вдалось зробити другий поспіль дубль у матчі (двічі Чепурненко відзначився у виїзній грі проти ПФК «Севастополь»).

А за кілька хвилин до закінчення поєдинку на табло засвітилася цифра «5». Вже традиційно результативно закінчив свій сольний прохід Григорій Баранець. На правому фланзі він обікрав Михайла Коцаб’юка, обігравши кількох захисників, наблизився до воріт, і спокійно відправив м’яча у сітку. Мабуть, іванофранківці не хотіли програвати з рахунком матчу «Аргентина-Ямайка», тож кинулися до воріт «Львова». І вже незабаром досягли успіху. Ігор Худоб’як перехопив пас львівського оборонця і змусив капітулювати Мар’яна Марущака.

У відповідь львів’яни вкотре засмутили Володимира Іконнікова. Вадим Панас пробив з-за меж штрафного майданчика, м’яч влучив у захисника і парашутом опустився у ворота «Прикарпаття». Голкіпер, який зреагував на постріл Панаса і не очікував такого перебігу подій, у цей час уже лежав на землі і тільки споглядав, як шкіряна куля повільно летить у сітку воріт. Крапку у матчі поставив Ігор Худоб’як. Свій другий гол у зустрічі він забив за якусь мить до фінального свистка, влучно замкнувши подачу з кутового.

Тож «Прикарпаттю» так і не вдалося взяти у «Львова» реваншу за поразку у Кубку України, а ФК «Львів» здобуває вже четверту поспіль перемогу у чемпіонаті.

Сергій Пташник: «Я хочу привітати команду суперника з результативною і вдалою грою. Ну, а щодо того, що влаштувала сьогодні на полі моя команда, я просто немаю слів».

Степан Юрчишин: «Потроху команда підходить до оптимальної форми. Сьогодні на полі був рух, і я думаю, що глядачі задоволені грою».